Αρχική > ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ > ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Τίποτα…τίποτα δεν τον σταματά!!!

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Τίποτα…τίποτα δεν τον σταματά!!!

ΝΕΑ ΖΩΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 0-5!!!

Με τη 12ατη συνpasgal2014εχόμενη νίκη του ο ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ απόδειξε και πάλι ότι είναι το μεγάλο και αήττητο αφεντικό του 4ου ομίλου της Γ ‘ΕΠΣΑ. Με την ισχυρότερη επίθεση στο πρωτάθλημα με μέσο όρο 3,5 γκολ ανά παιχνίδι, έχει βαλει στόχο να σπάσει όλων των ειδών των ρεκόρ στα τοπικά τουλάχιστον πρωταθλήματα.

Παρά τη σαφέστατη υπεροχή  του ο ΠΑΣ άνοιξε το σκορ στο 35 με γκολ του Φίλιππα, σκορ με το οποίο έκλεισε το πρώτο ημίχρονο. Στην επανάληψη ο ΠΑΣ μπήκε φουριόζος και με τρία προσωπικά γκολ του Μπέρμπεκ, στα 56, 61, και 66, ανέβασε το σκορ στο 4-0, ενω με τον Χαραλάμπους στο 85 ολοκλήρωσε το θρίαμβο του με 5-0!!!

Ενδιάμεσα, οι Βασιλάκης και Συγγελάκης σημάδεψαν τα δοκάρια της αντίπαλης ομάδας.