Αρχική > ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ > ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Συντριβή της ΚΟΡΩΝΙΔΑΣ εντός 3-6!

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Συντριβή της ΚΟΡΩΝΙΔΑΣ εντός 3-6!

Νέα Ήττα και ο ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ!

aokoronida1Στο γήπεδο της Αλεπότρυπας, η ΚΟΡΩΝΙΔΑ ως γηπεδούχος υποδέχθηκε τον ΑΤΤΑΛΟ, και παρά το ότι πέτυχε πολύ νωρίς γκολ, στο 1′ με τον Παλαιοθόδωρο, βρέθηκε να χάνει στο ημίχρονο με 1-4, μετά την εκπληκτική απάντηση του ΑΤΤΑΛΟΥ που πέτυχε με τον Χρυσανθακόπουλο το 1-1 και 1-2 στο 9′ και 28′ αντίστοιχα, το 1-3 με το Φέκα στο 41′ και το 1-4 με τον Σαββίδη στο 44′.

Παρά την προς στιγμή αντεπίθεση της ΚΟΡΩΝΙΔΑΣ στο δεύτερο ημίχρονο και το 2-4 με γκολ του Στίμου στο 50′, ο ΑΤΤΑΛΟΣ πέτυχε το 2-5 με τον  Τζέλη στο 74′, νέο γκολ του Στίμου στο 82′ για το 3-5, και με τον Σκίμπε στο 89′ ο ΑΤΤΑΛΟΣ έκλεισε το σκορ  πετυχαίνοντας μια εντυπωσιακή νίκη!

ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1-0!

Δεν κατάφερε ο ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ να πάρει βαθμό στη 4η αγωνιστική της Β’ ΕΠΣΑ. Έχασε εκτός έδρας στο γήπεδο της Γλυφάδας από την ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣΕΑ με 1-0 με γκολ που πέτυχε στο 75′ ο Μουράτης.