Αρχική > ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ > Με νίκη αποχαιρετά το 2017 ο ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ!

Με νίκη αποχαιρετά το 2017 ο ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ!

ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 52-61!

Μετά από ένα κακό 2ο δεκάλεπτο το τέλος του ημιχρόνου βρήκε τον ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ πίσω στο σκορ 37-29. Η ανάπαυλα μέχρι την αρχή του 3ου δεκάλεπτου λειτούργησε θετικά για την πλήρη επάνοδο σε γνώριμους ρυθμούς για το Γαλάτσι, που με κλειστές άμυνες αλλά και ικανοποιητική ευστοχία κάλυψε τη διαφορά και πέρασε στο +9 δεχόμενο μόνο 3 πόντους.

Η διαφορά αυτή παρέμεινε μέχρι τέλους και χάρησε στον ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ τη νίκη στο τελευταίο αγώνα της χρονιάς, με τελικό 52-61.