Αρχική > ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ > Έχασαν ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ, ΚΟΡΩΝΙΔΑ και ΠΑΤΗΣΙΑ!

Έχασαν ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ, ΚΟΡΩΝΙΔΑ και ΠΑΤΗΣΙΑ!

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 0-1!

Φωτό Αρχείου

Ένα γκολ στο 34′ από τον Κατσιπόδα του Καλαμακίου ήταν αρκετό για τους φιλοξενούμενους να δραπετεύσουν με τους 3 βαθμούς της νίκης από την “εδρα” του ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ στη Ν.ΙΩΝΙΑ. Ο ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ αγωνίστηκε υπό τις οδηγίες του Παναγιώτη Κοτσοβού, μέχρι πρότινος βοηθό του Θοδωρή Κουτσουδάκη ο οποίος αποχώρησε από την ομάδα.

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ 3-0!

Μια ακόμη ήττα για  την Κορωνίδα, αυτή τη φορά σπό τον ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟ με 3-0. Τα γκολ για τους γηπεδούχους πέτυχαν οι Στυλιανέσης στο 8′, Σγάντζος στο 43′ και Μαρουλίδης στο 72′. Η ΚΟΡΩΝΙΔΑ υποβιβάζεται οριστικά στην Γ’ ΕΠΣΑ.

ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ 4-1!

Ο ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ προηγήθηκε στο ημίχρονο με γκολ στο 28′ του Αρμάντο Κρασνίκι, αλλά δεν κατέφερε να πάρει ούτε το βαθμό της ισοπαλίας αφού στο δεύτερο ημίχρονο οι γηπεδούχοι πέτυχαν 4 γκολ, με Φιλόπουλο στο 47′ και 83′ και  Γεωργιάδη στο 51′ και 90, για τη μεγάλη νίκη της ομάδας τους με τελικό 4-1.