Αρχική > ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ > ΜΠΑΣΚΕΤ: Νίκη στη Ζωφριά για τον ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ!

ΜΠΑΣΚΕΤ: Νίκη στη Ζωφριά για τον ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ!

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 59-67!

Ο ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ πέρασε με νίκη, όπως αναμενόταν, και από το κλειστό της Ζωφριάς, κερδίζοντας τον ΕΥΝΙΚΟ με 59-67!

eun_aogΠληροφορίες αναφέρουν για επεισόδια που προκάλεσαν μέλη των γηπεδούχων στο τρίτο δεκάλεπτο, με αποτέλεσμα τη διακοπή για 20 λεπτά, και για ολοκλήρωση του αγώνα με την άφιξη αστυνομίας. Επίσης επεισόδια και μετά το τέλος του αγώνα από ομάδα νεαρών οπαδών του ΕΥΝΙΚΟΥ.

Το Galatsisports δεν ήταν παρόν στον αγώνα, παρόλα αυτά θα ενημερώσει την ανάρτηση αυτή εδώ με ότι σχετικό και νεώτερο πληροφορηθεί.

Το φύλλο αγώνα:

Διαιτητές: Γρίβα, Γαρούφος

Δεκάλεπτα: 21-21, 34-43, 47-53, 59-67.

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ (Τσίρος): Ρήγας, Κορέτα, Βελτσίστας 5 (1), Καραγρηγορίου 20 (2), Σιδέρης 8, Παπασπυρόπουλος 9 (1), Στύλος, Κατσιώλης 8, Μαργαρίτης 2, Παπακωνσταντίνου, Γάκης 7, Αποστολόπουλος.

ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (Κουμαράς, Γκολεμάς): Τατάλιας, Καραγιάννης, Γόγωνας, Μακρής 12, Παπαδόπουλος 11 (1), Κορρές 8 (2), Καρδάσης, Μπουλουγεώργος 8 (1), Μπινετόπουλος 10, Χαρταβέλλας, Λαδικός 6, Οικονομόπουλος 12.