Είστε εδώ
Αρχική > ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ > ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ανάσταση ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ με 4-0!!!

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ανάσταση ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ με 4-0!!!

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4-0!

Με μια εκπληκτική εμφάνιση, στο γήπεδο του Άλσους Βέϊκου, ο ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ κέρδισε τον ΦΟΙΝΙΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ με το εμφατικό 4-0 και γιόρτασε πρόωρα την Ανάσταση!!!

pas-galatsi-barcaΗ ομάδα του Γαλατσίου έδειξε αποφασισμένη για την νίκη και επέβαλλε από την αρχή του αγώνα τον ρυθμό της.

Το σκορ άνοιξε στο 5′ με τον Παπαδόπουλο, που με άψογο πλασέ άνοιξε το σκορ για το Γαλάτσι, πετυχαίνοντας το γρηγορότερο γκολ του Γαλατσίου στην φετεινή περίοδο (1-0).

Αμέσως μετά στο 7′,  ο Μιχάλης Ευαγγέλου, με κτύπημα φάουλ έκανε το 2-0 για το Γαλάτσι. Με το τρίτο γκολ στο 37′ από τον Διαμαντίδη και το 4ο από τον Μπίλο στο 43′  ο ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ πήγε στα αποδητήρια για το ημίχρονο με σκορ 4-0!!!

Μετά το εκπληκτικό πρώτο ημίχρονο, στο δεύτερο μέρος ο ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ απλά αρκέστηκε χαλαρά στην διατήρηση του σκορ.