Αρχική > ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ > ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Νίκες για όλους!!!

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Νίκες για όλους!!!

Νίκησαν ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ, Γ.Σ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ και ΚΟΡΩΝΙΔΑ!!!

pasgalΟ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ υποδέχθηκε τα ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ στο Άλσος Βέϊκου τη Κυριακή τα οποία κέρδισε με 3-2!

Μόλις στο 9′ ο Κοσκινάς άνοιξε το σκόρ για τον ΠΑΣ που ισοφαρίστηκε στο 35′ από τον Κατσιμίχα των Βριλησσίων. Το σκόρ του α’ ημιχρόνου διαμορφώθηκε στο 39′ με γκόλ του Μπέρμπεκ.

Στο δεύτερο ημίχρονο τα Βριλήσσια ισοφάρισαν στο 56′ με τον Κωνσταντίνου. Και ενώ το παιχνίδι πήγαινε ισόπαλο προς τη λήξη του, ο Διαμαντίδης του ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ πέτυχε γκολ στο 86′ διαμορφώνοντας το τελικό 3-2.

Συνεχίζεται το σερί του ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ που χθές κέρδισαν και τον ΠΡΟΜΗΘΕΑ στον ΥΜΗΤΤΟ με 1-0 και παρέμειναν στη 3η θέση της βαθμολογίας στον όμιλό τους.

Στη κορυφή της βαθμολογίας του ομίλου της η ΚΟΡΩΝΙΔΑ μετά και τη νίκη της στο Γαλάτσι απέναντι στον ΑΙΑΝΤΑ ΑΘΗΝΩΝ με 2-0!