Αρχική > ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ > 2 στα 2 η ΚΟΡΩΝΙΔΑ – Ήττα τα ΠΑΤΗΣΙΑ!

2 στα 2 η ΚΟΡΩΝΙΔΑ – Ήττα τα ΠΑΤΗΣΙΑ!

ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ 2-1!

Η Ομάδα του Γαλατσίου που έπαιξε ως γηπεδούχος στη Ν.ΙΩΝΙΑ (γιατί άραγε;;; )άνοιξε το σκορ νωρίς στο 17’ με τον Μαργέλο.  Στο  51’ με τον Μελένο πέτυχε το 2-0, ενώ οι φιλοξενούμενοι κατάφεραν να μειώσουν σε 2-1 στο 54’ με τον Χολέβα, διαμορφώνοντας το τελικό σκορ.

Η ΚΟΡΩΝΙΔΑ έπαιξε με: Βιτζηλαίος, Αναστασόπουλος, Κορρές, Μαργέλος, Μπραβάκος (45’ Καράμπελας), Σπύρου, Σταμάτης, Παναγιώτου (66’ Δογάνος), Σουιτζόγλου (86’ Μαύρος), Κώττης, Μελένος (75’ Καμπίτσης)

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ 4-1!

Κακή ήττα για τον ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ στο γήπεδο του Καλαμακίου, όπου έχασε από την ΑΡΗ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ με 4-1! Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν 2-0 στο ημίχρονο με γκολ των Κιουρανάκη στο 17′ και Γιούσεφ στο 38′.

Στην επανάληψη μείωσε ο Κρασνίκι στο 49′ για τα ΠΑΤΗΣΙΑ, που δέχθηκαν όμως άλλα δύο γκολ στο 67′ με  τον Μπόκια και στο 87′ με τον Ποδαρά για το τελικό 4-1!