Αρχική > ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ > ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ > Έχασε στο Καματερό ο ΠΑΣ!

Έχασε στο Καματερό ο ΠΑΣ!

ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2-0.

Φωτό από abola.gr

Δεν κατάφερε να πάρει βαθμό ο ΠΑΣ από το πρωτοπόρο ΚΑΜΑΤΕΡΟ εκτός έδρας και έχασε με 2-0 παρά τις αρκετές ευκαιρίες που δημιούργησε.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ πολύ γρήγορα στο 13΄ με τον Ανδριτσόπουλο και άντεξαν στις επιθέσεις του ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ που είχε τη πρωτοβουλία του αγώνα μέχρι την ανάπαυλα του ημιχρόνου.

Στο δεύτερο ημίχρονο το παιχνίδι ήταν μοιρασμένο και στις δύο πλευρές με αρκετές ευκαιρίες για γκολ. Τελικά στο 70′ ο Πετανάι έκανε το 2-0, και παρά τις κάποιες επιλέον ευκαιρίες το σκορ δεν άλλαξε.

Οι συνθέσεις των δύο ομάδων:

ΚΑΜΑΤΕΡΟ (Νίκος Κουνάδης): Κυρίου, Παπαιωάννου (92΄ Χαβέλλας), Ανδριτσόπουλος, Χατζίτσε, Μπίμπιζας, Παππάς, Δημητρόπουλος (58΄ Πετανάι), Τσιργιώτης, Κολοκοτρώνης (89΄ Γκάνιος), Παναγιωτόπουλος (78΄ Καρκαλέτσης), Κανακάρης

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ (Θοδωρής Κουτσουδάκης): Φραγκουλόπουλος, Δραμιτινός (78΄ Καρούσης), Ευαγγέλου (45΄ Ραπάι) , Πολυτσέρης, Βαμβακέρης, Μπίλο, Θεοδωρακάτος, Νταβαρίνος, Παπαδόπουλος (62΄ Λαγός), Κυρίλλιδης, Παπαιωανίδης (51′ Φάλαγγας)